Nudná kuchynská linka

Kuchyňa je srdcom celého domu. V nej sa všetci schádzame, večeriame, obedujeme, debatujeme a rozoberáme príbehy, čo nám naskytol náš deň. Mama varí, dieťa sa pri nej hrá práve v kuchyni. Najväčšia časť zo dňa sa trávi práve v tejto miestnosti. A práve je tomu tak aj teraz, keď sú spojené obývačky s kuchyňou. Tým pádom sa v týchto miestnostiach trávi najviac času, ktorý sme doma. Do spálne chodíme predsa iba spať alebo robiť iné aktivity, no v obývačke a v kuchyni sme spolu ako rodina. Aj deti si radšej hračky prinesú do obývačky ako keby sa mali hrať samé v izbe. To jedine v puberte sa začnú zatvárať do izby a chcú byť samy so sebou. Ale dovtedy chcú byť jednoznačne len s nami a nám na blízku. Je to milé a nemožno sa na to hnevať. Je to prirodzené.

kitchen-1940176_1920

Je to síce sklo, ale na takomto mieste sa nemá ako rozbiť. Dokonca si vieš zaobstarať nielen sklenenú zástenu, ale aj sklenenú pracovnú dosku a to už je teda naozaj niečo. Naozaj niečo, čo sa oplatí! Na takúto sklenenú zástenu si môžeš mať grafickú potlač podľa tvojich vlastných predstáv. Takisto môžeš dizajn tvojej kuchyne rozbiť jednou farbou, napríklad žltou. Dodáš jej sviežosť a ľahkosť. Hneď sa ti bude v nej lepšie variť.

restaurant-2623071_1920

Niekedy stačí malá zmena a veci vyzerajú úplne inak. Stačí zmeniť jeden prvok a zrazu máme úplne iný dojem z danej miestnosti. Napríklad nemusíš meniť celú kuchynskú linku, keď je ešte funkčná, no už sa ti nepáči. Je to normálne, každému sa všetko časom znepáči alebo zovšednie. Taký sme my ľudia. Niečo strašne chceme a potom sa nám to už aj prestane páčiť. Takýmto štýlom teda nemusíš meniť celú linku, stačí keď vymeníš zástenu. Hneď budeš mať iný dojem z celkového vzhľadu kuchyne. Dostane nový imidž za málo peňazí. Oveľa menej minieš než keby si menil celú kuchynskú linku, no nie? Určite áno. Tak si vyber sklenené zásteny do kuchyne https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklo-do-kuchyne/.

11 května, 2021