Strieborné retiazky a šperky

Potrebujete darček pre priateľa, priateľku či manžela, manželku? Alebo si chcete urobiť sami radosť? Stavte na prekrásne strieborné retiazky pre ženy ale aj pre mužov s rýdzosťou 925/1000. Ponúkame Vám bohatý výber strieborných retiazok v kombinácii s krásnymi príveskami, či rôznymi kamienkami v rôznych farebných prevedeniach. Retiazky od nás nie sú len obyčajné, sú to krásne šperky, ktoré si okrem každodenného nosenia môžete vybrať aj na výnimočné príležitosti či iné slávnostné chvíle.

sobáš oslava

Tieto šperky sú skutočne všestranné a dajú sa perfektne kombinovať a taktiež si nimi dokonale viete zladiť Váš outfit, či už na každý deň alebo príležitostne. Tieto šperky sa mimoriadne hodia aj ako darček pre Vašu milovanú osobu.Z našej ponuky si určite vyberie každý bez ohľadu na vek a na vkus, ponúkame skutočne širokú a bohatú škálu strieborných šperkov či už máte záujem o niečo jemné vkusné a nenáročné alebo o hrubú a okolie pútajúcu retiazku, ktorú nik neprehliadne. Výber a voľba je len na Vás. Retiazky ponúkame s rôznymi príveskami, či sa jedná o farebné sklenené kamienky, ktoré jemne dotvárajú celkový vzhľad šperku, alebo o čisto strieborné rôzne prívesky.

žena je šperk

Ponúkame napríklad strieborné retiazky s príveskom pre mamičky, kde je použitý materiál striebro o rýdzosti 925 s povrchovou úpravou ródium, prívesok je vytvorený taktiež zo striebra a je lemovaný kameňom- kubický zirkón. Ďalej ponúkame niečo pre milovníkov zvierat, retiazky s príveskom mačka, pes, holubica a iné. Samotná retiazka s príveskom je z použitého materiálu striebro o rýdzosti 925 a celková dĺžka retiazky je 42,0cm. Ďalej je možnosť vybrať si strieborné retiazky aj s inými príveskami ako je napríklad abeceda, znamenia zverokruhu, hudobné noty, či husľový kľúč a mnoho mnoho iných. Samozrejme nezabúdame ani na pánov, ktorý si určite budú vedieť vybrať podľa svojho vkusu. No a v neposlednom rade ponúkame aj iné strieborné šperky na doplnenie celkového vzhľadu ku krásnej striebornej retiazke a teda strieborné prstene, náušnice, brošne a mnoho iných vkusných a krásnych šperkov.

21 ledna, 2022