Erotická a tantrická masáž: Odlišujú sa niečím

Chcel som sa objednať na erotickú masáž, no keď som klikol na stránku daného salóna, videl som v ponuke masáže tantrické aj erotické. No a teraz, čo robiť? Chvíľku som pátral, Googlil, no nič relevantné som v podstate nezistil. Všade to bola raz erotická a raz tantrická masáž. ako to je? Hneď vám to vysvetlím.

Muž drží ženu za zadok

Nie je medzi nimi rozdiel… alebo áno?

Vysvetlím vám to na príklade, ktorý je z úplne iného súdka, ale na vysvetlenie sa hodí. Aspoň si to myslím. Keď idete variť koláč a jednou z ingrediencií je škorica, nikto sa vás nebude pýtať a ani vy sami nebudete riešiť, či ide o Ceylónsku alebo inú škoricu. Presne takto je to aj pri erotických a tantrických masážach. V podstate hovoríme o tom istom, no ak by sme pátrali po ich pôvode alebo by sme chceli ísť skutočne do hĺbky a veci pomenúvať stopercentne presne, tak by sme ich odlišovať museli. To, čo som pochopil pri mojom Googlení, bolo, že erotická masáž nemá žiadne prepojenie na tantra, teda nejaké indické duchovné záležitosti. Tantra je o duchovnom, o silnom duchovnom, spojení medzi dvoma ľuďmi. Tantrická masáž teda v podstate nie je správny názov, pretože masáž, pri ktorej vás masíruje nahá slečna, nemá s „indickou tantrou“ skutočne nič spoločné. Povedzme si však na rovinu, znie to pekne, nadnesene až tajomne, takže je logické, že tento názov erotické masážne salóny často využívajú. V rámci toho, či sa objednáte na masáž s jedným alebo s druhým názvom, vám to však môže byť úplne jedno.

Nahá žena v dymovom opare

Všímajte si iné veci

To, čo by ste si pri erotických masážach všímať určite mali, je ich konkrétny popis. Niektoré masáže totiž prebiehajú tak, iné onak. Napríklad, body to body masáž, pri tej vás masérka masíruje celým telom. Klasická tantrická masáž, pri nej používa len svoje ruky, teda ako pri klasickej masáži. Rozdiel spočíva len v tom, že sa venuje aj vašim intímnym partiám. teda, venuje sa im možno aj o čosi viac ako tým neintímnym.

24 ledna, 2020