Top pánske výherné kombinácie obliekania

Aby sa vytvoril jednotný alebo iný obraz, je potrebné vziať do úvahy množstvo parametrov: štýl, textúru a materiál, farebnú kombináciu (farebné typy a obrazové prvky medzi sebou), individualitu osoby (iné veci sa hodia jednej osobe, iné druhej). Samozrejme, vo vyššie uvedených kombináciách sa všetky vyššie uvedené uskutočňujú, ale tieto kombinácie sa môžu označovať ako univerzálne a osvedčené, pretože budú vyhovovať väčšine moderných mužov od 18 do 35 rokov. Môžete si vybrať ľubovoľnú súpravu bez obáv o kompatibilitu.

džíny

1. Čierna kožená bunda „biker bunda“ a biele tričko.Klasické pánske šatníkové skrine majú čiernobiele farby = univerzálna kombinácia „na veky“. Ale s takýmto pomerne jednoduchým, minimalistickým spôsobom je potrebné vziať do úvahy všetky nuansy, aby ste vyzerali štýlovo. V tomto prípade by mala bunda
a) dokonale padnúť na vás, presne zapadnúť do veľkosti;
b) musí byť vyrobená spoľahlivým výrobcom (River Island, Barney's, ASOS atď.) z vysoko kvalitného „drahého“ (v úvodzovkách, pretože nemám na mysli cenu, ale vzhľad) materiálu.  Malo by sa zdržať nákupu príliš úzkej a tesnej bundy, ako aj „retro“ modelov s dizajnom 70-80 rokov. Pokiaľ ide o biele tričko, je dosť ťažké urobiť chybu s výberom, ale stále monofónny model bez výtlačkov a s výrezom v tvare V bude víťazstvom.

2. Mikina, bunda a džínsy. Táto možnosť je skvelá v mimosezónw, keď už nie je horúco, ale stále nie studený vzduch. Vzhľadom k tomu, že všetky prvky sú prevzaté zo športového štýlu, v súhrne je obraz dosť mestský.

oblek

3. Biele nohavice s farebným sakom. Najviac letná a jasná kombinácia, ktorá sa skladá z modrej / zelenej / ružovej / béžovej bundy a bielych džínsov alebo nohavíc. Veľmi efektívne a pôsobivé riešenie, ale musíte mať na pamäti, že  pri výbere farby sa  treba riadiť odtieňom pleti. Pre tmavé a opálené odtiene sú vhodné svetlo, pastelové farby.

28 února, 2019