Originálne darčeky pre mužov

  • Zážitkový darček, ak máte doma introverta ale aj extroverta, týmto určite nič nepokazíte. Výber je široký a odvíja sa od finančných možností a preferenciách oslávenca. Kým na Vianoce sú vhodnejšie skôr konzervatívne dary, na narodeniny alebo meniny môžete popustiť uzdu svojej fantázií. Pre dobrodruhov jazda vo formule, rýchlom športovom aute, skok s padákom alebo bungee jumping. Pre konzervatívcov a pokojnejšie povahy to môže byť naplánovaný výlet na vytúžené miesto, návšteva divadla či múzea alebo koncert obľúbenej skupiny.
  • Ak je váš rozpočet nižší, oslávenec má časové obmedzenie, je lepšie nájsť hmotný dar. Okrem tých klasických, ktoré si ešte spomenieme, je na druhom mieste parfum, hodinky alebo prívesok s vygravírovaným textom. Samotné prevedenie už záleží od vašej kreativity, prípadne špeciálneho vzťahu k danej osobe. Keďže ide o jemne osobný dar aj v tomto prípade, môže mužovi vášho života zostať ako spomienka na celý život.
  • Hodinky sú jeden z najbežnejších darov pre mužov. Nie je to až tak prekvapivé, keďže pre niektorých je to jediný akceptovateľný doplnok, pritom tak praktický a ak zvolíte vhodne, stane sa neodlúčiteľnou súčasťou a pýchou každého muža.

hodinky

  • Do kategórie praktických darčekov sa rozhodne radí aj pracovné náradie. Kým jedného zaujíma svet módy a bude dlho nadšený z hodiniek, druhý by sa o to viac potešil kladivu, šraubováku, najlepšie celej sade, pokiaľ máte finančné možnosti, určite sa oplatí investovať do gola sady, môžete si byť istá, že váš muž či otec vám budú ešte veľmi dlho vďačný. Niektoré obsahujú skutočne ohromné množstvo nástrojov, pre začínajúceho majstra, manžela veľmi praktický dar.
  • V zozname nám nemôže chýbať elektronika, ktorá je dnes neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti a takmer aj práce. Tablet, najnovší mobil ale aj dron sú dozaista snom nejedného muža. Menej zruční, pre začiatok, ocenia čítačku kníh, ktorú môžu mať vždy poruke alebo výkonný notebook.

počítač
Zoznam je skutočne nekonečný. Popustite uzdu kreativite, nechajte sa viesť prianím svojho najbližšieho a určite spravíte každý sviatok nezabudnuteľným.

2 února, 2019