Kanalizácie pre nás nie sú problém

Kanalizácie a ostatné záležitosti s nimi nie sú nijako zvlášť lákavé. No pri poruchách a upchaní týchto potrebných súčastí života každého z nás je nutné pristupovať profesionálne. AB-krtkovanie je profesionálna spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti a vieme Vám ľahko a rýchlo pomôcť pri neželaných poruchách týchto kanalizačných potrubí.

oprava kanalizácie

-Vykonávame kompletný monitoring kanalizácií, kedy vieme určiť presný rozsah a miesto ich poškodenia. V takomto prípade vieme určiť najvhodnejšie riešenie vzniknutej situácie a teda opravu samotnú. Ku každému pristupujeme profesionálne a používame výhradne špičkovú techniku na odstránenie daného problému. Čistenie v oblasti celého západného Slovenska vykonávame v krátkom čase a bez ďalších novovzniknutých poškodení na kanalizačnom potrubí.

-Venujeme sa opravám a čisteniu kanalizácií, potrubí, upchatých WC či sprchových guličiek, umývadiel a drezov ale aj stúpačiek, kanalizačných vpustí a dažďových zvodov. Okrem týchto už spomínaných služieb taktiež ponúkame inštaláciu sanity ako sú WC mysy, umývadlá, batérie a iné obdobné záležitosti. Taktiež ponúkame rozvody vnútornej kanalizácie spojené s verejnou prípojkou ale aj ich rekonštrukciu.

vodovodná batéria

-U nás nenájdete žiadne skryté poplatky, ktoré dokážu nemilo prekvapiť. Na doprave taktiež ušetríte, preto že žiadnu neúčtujeme. Ku každému klientovi a jeho problému s kanalizáciou pristupujeme profesionálne. Naši pracovníci sú v obore vysoko kvalifikovaný preto u nás nájdete vždy pochopenie pre danú vzniknutú situáciu a samozrejme ústretový prístup.

-Krtkovanie priamo v Bratislave či v Modre pre nás nie je problém rovnako tak, ako krtkovanie v Šamoríne alebo v Galante či v Hlohovci. Na naše služby sa môžete kedykoľvek spoľahnúť, pracujeme a teda sme Vám k dispozícii denne NON-STOP. Pomôžeme Vám odstrániť problém a navrhnúť riešenie pre Vás prospešné.

23 května, 2022