Nepretržité upratovacie služby

Potrebujete upratať kancelárske priestory vašej spoločnosti či vydezinfikovať výrobnú firmu? Plánujete jednodňovú či viacdennú akciu, po ktorej skončení budete potrebovať šikovných pomocníkov na upratovanie? Na všetky tieto upratovacie aktivity môžete využiť spoľahlivé služby upratovacieho servisu Grant. Upratovací servis Upratovanie-grant.sk je možné kontaktovať denne a nepretržite počas 24 hodín, a to dokonca aj cez víkendy a sviatky. Dlhoročné skúsenosti s poskytovaním upratovacích služieb vám zaručia kvalitu, spokojnosť a v prípade potreby i diskrétnosť. Nemusíte sa obávať ani v prípade, že podlahy, nábytok, vybavenie alebo iné povrchy sú z rôznych materiálov, prípadne si vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Každý pracovník upratovacieho servisu Grant je dôkladne zaškolený a pred začatím čistiacich prác oboznámený s pracoviskom a bezpečnostnými podmienkami, ktoré je nevyhnutné dodržiavať. Vďaka tomu sa zaistí nie len ušetrenie vzniku poškodenia upratovaného priestoru, ale taktiež i ochrana bezpečia a zdravia zamestnancov.

umývanie okien

Spomedzi ponúkaných upratovacích služieb si viete zvoliť základné služby, ako je vysávanie, utieranie prachu, leštenie povrchov, čistenie kobercov, utieranie spotrebičov a elektronických prístrojov, umývanie kuchyniek alebo sociálnych zariadení. Súčasťou týchto služieb je samozrejme i doplnenie všetkých potrebných hygienických produktov a doplnkov, ako je mydlo, toaletný papier a vysypanie odpadkových košov.

utieranie prachu

V prípade záujmu o dezinfekčné služby, servis Grant ponúka ozónovú dezinfekciu, ktorá je účinná už do 24 hodín. Takáto ozónová dezinfekcia sa realizuje prostredníctvom postreku zvolených priestorov, kde sa zároveň využíva aj zariadenie – generátor ozónu. Úlohou generátora je následne regulovať množstvo vypúšťaného ozónu do ovzdušia. Keďže ozón má plynové skupenstvo, je nesmierne dôležité, aby po zapnutí generátora neboli v daných priestoroch žiadni ľudia, rastliny a ani živočíchy. Po úspešnej dezinfekcií sa priestory vyvetrajú, aby sa zvyšky ozónu mohli rozložiť a zmeniť na kyslík. Ozónom vydezinfikované miestnosti či priestory sú potom odolné voči baktériám, roztočom, plesniam, choroboplodným zárodkom a vírusom, ako je napríklad i Koronavírus.

12 června, 2022