Kompromisy v osvetlení

Kompromisy sú základom každého vzťahu a sú dôležité pri vychádzaní s ľuďmi. Čo ale kompromisy v osvetlení? Aj pri veci ako je osvetlenie sú potrebné kompromisy bez, ktorých sa určite nezaobídeme.

žárovka

Ak ste sa práve ocitli v situácii zariaďovania bytu určite sa to týka aj vás. Nie len výber nábytku a doplnkov je dôležitý. Veľmi podstatná je aj voľba osvetlenia do vášho nového domova. Pri výbere osvetlenia teda musíte určite prijímať kompromisy aby si každý našiel v byte to čo sa mu páči.
Pri osvetlení je veľmi veľa možností, keďže na trhu je množstvo výrobkov. V prvom rade si môžete zvoliť štýl, tvar a farbu svietidiel. Kde ich umiestnite, akej budú veľkosti a ku čomu budú ladiť. Myslím, že tento výber vám zaberie dosť času a budete sa s tým musieť popasovať.

Ďalšou voľbou pri osvetlení sú určite žiarovky. Teda či zvoliť tie úspornejšie alebo tie menej úsporné. Líšia sa taktiež v rôznych parametroch a my sa v tom niekedy strácame. Veľmi obľúbenými sú v dnešnej dobe led žiarovky o ktorých ste už určite veľa počuli.

zásuvka

Rgb led pás

Najväčšou novinkou za posledné obdobie sú určite rgb led pásy. Ešte ste o nich nepočuli? Tak by ste si určite mali o nich zistiť viac. Je to pás, ktorý meria 5 až 10 metrov a je možné ho umiestniť kdekoľvek. Nemusíte nič riešiť jednoducho to len umiestnite kam budete chcieť. Je možné ho umiestniť aj do rohov a miest kde sa iné svetlo nemá šancu dostať. Navyše je svojou technológiou veľmi šetrné.
Tak čo? Aký bude teda kompromis u vás? Dobre si to premyslite a zvážte každú jednu možnosť. Osvetlenie je veľmi dôležité, veď si to povedzme úprimne, že nie je nič horšie ako tmavý a nevýrazný priestor. Voľte teda s rozumom a citom a zvážte všetky klady a zápory. Niekedy je ťažké nájsť kompromis najmä medzi kvalitou a cenou. Ak sa však posnažíte verím, že ho nájdete!

7 září, 2018