Montážové brány poskladané za rekordný čas

Neviete si pomôcť a poskladať svoju garážovú bránu sami, za pomoci internetu? Alebo si neviete vybrať ktorá brána je pre vás tá najsprávnejšia? Nemusíte sa ničoho báť, aj pre vás sú tu odborníci ktorí sa o celú montáž garážovej brány Lmmont postarajú.

ČO VÁM SPOLOČNOSŤ LMMONT ZARUČUJE?
– Kvalitnú konštrukciu brány

  • Kvalitné a rýchle servisné služby
  • Trvanlivosť brán
  • Spoľahlivosť pri užívaní brán a istota že prežijú každé počasie

unnamed

Firma Lmmont, ktorá je na našom trhu známa ako kvalitná značka, môže poskytnúť aj vám komplexný servis na akomkoľvek typu brány, akú vlastníte.

Okrem iného, vám spoločnosť zabezpečuje aj pravidelnú preventívnu údržbu, ktorá zahŕňa pravidelné preventívne prehliadky, aby brána poskytovala stále rovnako vysokú spoľahlivosť a aby jej životnosť bola čo najdlhšia. Tieto kontroly sú vykonávané v minimálnom množstve raz za pol roka (šesť mesiacov).

Ďalšou výhodou ktorú vám spoločnosť poskytuje jednorazové špeciálne opravy v prípade hocijakého problému, a to až v rýchlosti do 24 hodín.

Po inštalácií a doskladaní vašej brány vám firma rovnako ponúka záručný a pozáručný servis, a to vlastných výrobkov, výrobkov zmluvných partnerov spoločnosti a na základe dohody aj sprostredkovanie servisu výrobkov od iných ako našich autorizovaných dodávateľov.

zábradlie, žena

Nezabúdajte, že nákup brány je jednou z najdôležitejších investícií a preto by ste sa mali zamerať na to aby ste našli čo najlepšiu a najkvalitnejšiu bránu, ktorá nie len ochráni váš majetok, ale rovnako bude ladiť aj oku. Pre toto je dôležité vybrať si správneho dodávateľa, ktorý vám dáva istotu toho že brána vydrží v krásnom dobrom stave, a ak aj nie, tak vám zaručuje výhodný servis po čo najdlhšiu dobu.

7 srpna, 2020