Partner je vaša podpora

Bol som zvyknutý, že sa musím so svojimi problémami vyrovnávať sám.Proste to tak bolo. Môj otec ma viedol len k tomu, aby som sa nikdy nikomu nesťažoval, nehovoril nahlas moje problémy a len robil, kým nepadnem. Myslel som si, že je to to najlepšie, čo mohol pre mňa urobiť. Že takto budem vždy spokojný, pretože ma to zocelilo. Nečakal som však, že si nájdem partnerku, ktorá sa so mnou bude chcieť úplne o všetkom rozprávať. Mal som pocit, že je to zvláštne a neprirodzené. No zamiloval som sa do nej práve preto, že bola taká roztopašná a milá.

nahota

Všetko je fajn, kým sa na človeka nezačnú sypať problémy.A mne hrozilo naozaj reálne, že ma vyhodia z práce. Znižovanie stavov. Niečo som počul a robil som všetko preto, aby som sa tomu vyhol. Čiže som sa snažil a robil som dvakrát viac, ako som mal. Moja žena z toho bola na nervy, pretože som nebol nikdy doma a ona chcela, aby som bol. Chcela ma mať pri sebe. Aby toho nebolo málo, ten stres mal za dôsledok to, že som začal mať výžne sexuálne problémy. Asi vám došlo, že hovorím o problémoch s erekciou. Nechcel som o tom rozprávať, cítil som sa trápne.

dívka

Moja žena však vedela, že sa niečo deje a prinútila ma, aby som jej to povedal.Keď som jej nakoniec všetko povedal, bola na mňa nahnevaná, že som sa jej nezveril skôr. Bola smutná a urazená, no hneď začala hľadať riešenie aspoň na náš sexuálny problém. Teda tak prišla na cialis cena. Nechcela ani počuť o tom, že som jej navrhoval, aby sme nechali, nech to prejde samo. Nie. Ona ma porebuje a vie veľmi dobre, že aj ja potrebujem ju, presne takýmto spôsobom. Bol som vďačný za to, že ju mám a že je pri mne. Napriek tomu, že bola veľmi tvrdohlavá, išlo jej to všetko tak, ako chcela. A hádam sa časom pohnú problémy v práci a aj s erekciou prirodzeným spôsobom. Som však rád, že máme riešenie.

11 března, 2018