Urobte si radosť a prerobte byt

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, aké majú ľudia výčitky kvôli tomu, keď si niečo kúpia? Niečo, čo im len urobí radosť alebo čo ich jednoducho poteší. Je to fakt zvláštne, že práve to je niečo, z čoho máme neustále radosť a čo nás proste deprimuje. Ale myslíte si, že je pre vás niečo, čo by tento pocit dokázalo zmeniť? Že také niečo existuje? Musíte sa jednoducho premôcť a prestať robiť sami sebe zle a dopriať si všetko, čo len chcete. Je však na vás, ako sa k tomu postavíte a dokonca aj to, ako sa na to pozriete. Keď sa zameriate na to, čo je pre vás dôležité, sami najlepšie uvidíte, čo vám robí radosť.

ložnice

Niekomu robí radosť aj to, keď si zariadi byt. Alebo keď si doň kúpi niečo, čo to vylepší. Pre každého je to niečo iné, ale verte tomu, že aj keď si myslíte, že je to pre vás dôležité, nemusí to tak byť. Je to len na vás, pretože vy sami ste individualita, ktorá je pre každého podstatná. Verte si a verte aj sebe. Ak si myslíte, že vás potešia sklenene posuvne dvere, prečo by ste ich do svojho bytu nemohli dať? Ak si naopak myslíte, že by vás potešilo niečo iné, smelo do toho.

japonské dveře

Zaoberáme sa hlúposťami a zabúdame na to, že aj keď sme len ľudia a potrebujeme zarábať peniaze, je jasné, že sa môžeme pohnúť aj niekam inam. Ide iba o náš pohľad a o celkový dojem zo všetkého, čo je okolo nás. Nemyslite si, že vás výčitky raz za čas zase neprepadnú, ide však hlavne o to, aby ste tomu neprepadli a aby ste si uvedomili, že aj keď máte výčitky, môžete sa naučiť ich vymazať. Účty musíte platiť, ale musíte sa naučiť urobiť si radosť. To je niečo, na čom naozaj záleží, nemyslíte? Tak verte tomu, čo vidíte a vrhnite sa na veci okolo vás. Kašlite na všetko ostatné. Je na vás, na čo peniaze miniete a je na vás, ako to bude vyzerať. Preto myslite na všetko, čo je pre vás dôležité. Možno budete prekvapený z toho, čo nakoniec vytvoríte.

9 dubna, 2018