Pozvite hostí na svadbu štýlovo

V živote človeka sa vyskytnú slávnostné chvíle a významné udalosti len párkrát a medzi ne rozhodne patrí svadba. Dvaja ľudia, ktorí sa rozhodnú prežiť celý život spoločne, si v jeden deň povedia svoje áno a v tejto chvíli chcú mať svadobné pozvánky pri sebe svojich najbližších a priateľov. K svadobnému stolu ich pozývajú prostredníctvom svadobných pozvánok.

svadobné oznámenie

Kreatívne nápady na svadobné oznámenia

Pozvánky na svadbu sa aj v dnešnej dobe posielajú tradične -poštou v tlačenej forme. Má to svoje výhody v tom, že každému, kto ju dostal, bude už navždy pripomínať slávnostnú chvíľu. Snúbenci si formu a typ oznámení s pozvánkami vyberajú sami, sami si navrhujú motív, typ písma, papier, na ktorom budú tlačené, ale hlavne sa musia zhodnúť na tom, či bude v klasickom štýle alebo chcú retro, s folklórnymi prvkami, vtipné, luxusné či vintage. S týmto problémom však môžu osloviť grafika, ktorý je profesionál a celý návrh takpovediac „učeše“ do tlačiteľnej podoby.

Oznámenia o konaní svadby sa posielajú všetkým ľuďom, ktorým túto informáciu chceme poskytnúť, no pozvanie k svadobnému stolu dostanú iba vybraní ľudia, tí, na ktorých nám najviac záleží. Pozvánky sú tlačené na rovnaký papier ako oznámenia a sú vytvorené v rovnakom štýle, aby spolu ladili. Papier na ich tlačenie sa používa v matnej alebo lesklej forme na obidvoch stranách, na snehobielom perleťovom alebo krémovom papieri alebo na papieri bielej farby so štruktúrou plátna. Na oznámeniach sa zvyknú vyskytovať rozličné ozdoby ako mašličky či čipka, no tie sa nelepia, ale tlačia na papier, aby sa častom neodlepili.

bride-g0c878e376_1920

Krásna mladá nevesta

Text na pozvánky vedia grafici napísať aj v iných jazykoch než len po slovensky, štýl písma má takisto široký záber, z ktorého sa dá vyberať. Podkladový motív je na rozhodnutí snúbencov, zaujímavá je karikatúra podľa fotografií partnerov alebo ich fotografie v netradičnom grafickom spracovaní či veľa iných pekných motívov. Každý návrh najprv musia odsúhlasiť snúbenci a až potom je možné dať pozvánky vytlačiť. Celý proces môžete riadiť z domu online formou, hotové pozvánky vám prídu domov poštou.

25 září, 2021