Pripravte váš domov na vianočné dekorovanie

Nebuďte obmedzení na červenú a zelenú
Červená a zelená sú synonymom vianočnej sezóny, ale sú to veľmi očakávané a prehnané farby. Našťastie, vianočná dekorácia má za sebou dlhú cestu v priebehu rokov a ponúka množstvo farebných možností pre zdobenie. Odtrhnite sa od očakávaných a presuňte sa do farieb, ktoré dopĺňajú každodennú farebnú schému alebo celkom zmeňte svoj plán a používajte zlato, striebro, fialovú, modrú alebo dokonca medenú. Vytvoríte osviežujúci vzhľad, ktorý je sviatočný, ale nie stereotypný. Ak jednoducho musíte mať červenú a zelenú farbu, premiešajte ju s bielym alebo strieborným akcentom.

dekorace

Nečakajte za zdobením
Keď si všimnete vianočné regály a tovar vo svojom obľúbenom obchodnom dome, je načase začať premýšľať o svojej vlastnej slávnostnej dekorácii. Plánovanie vašej dekorácie v predstihu, vám umožní spojiť súdržný vzhľad vo vašom dome. Takisto plánovaním zmiernite stresy a budete môcť relaxovať a vychutnať si vianočnú sezónu. Ukladanie zdobenia na poslednú chvíľu bude mať za následok náhodný vzhľad vytvárajúci z vášho domova chaotický pocit. Snažte sa užiť si sviatky bez stresu.

Nemíňajte veľa peňazí
Je to veľmi lákavé kupovať každý rok nové ozdoby. Všade, kde sa otočíte, je nejaký nový trend, ktorý len kričí, aby ste si ho doniesli domov. Odolať tomu nie je jednoduché. Avšak pamätajte, že sa stane zbytočnou položkou vo vašom vianočnom rozpočte. Použite to, čo máte po ruke. Napríklad namiesto toho, aby ste si kúpili nové sklenené poháre alebo dekoratívne misky, poobzerajte sa za svojimi miskami a vázami, aby ste videli, čo už máte a čo by bolo vhodné použiť. Buďte kreatívni a objavte nové spôsoby, ako používať položky, ktoré ste získali v priebehu rokov.

vánoční ozdoby

Nepreháňajte to s leskom
Trblietky sú najlepším priateľom tohto sviatočného času. Často sa trblietanie prilepí k ozdobám, priľne ku kvetinám alebo záclonám. Samotný trblietavý efekt je krásny, ale jeho čistenie je náročná úloha. a je možné sa jej vyhnúť. Používajte trblietky šetrne a nebudete ich čistiť až do Valentína.

20 září, 2018