Spoľahlivé plastové obálky s veľkou odolnosťou

Doba online objednávania a zasielania tovaru je naozaj v plnom rozmachu, teší sa obľube a postupne sa udomácňuje v našich nákupných praktikách. Preto je potrebné siahnuť po kvalitných, moderných a odolných plastových obalových materiáloch, ktoré veľa unesú a hlavne veľa vydržia.

delivery-1417310_640

Ponúkame Vám moderné obalové materiály vo forme plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk, ktoré sú vhodné na zasielanie menších objemov textílii, tlačovín, drobných predmetov ale aj dokumentov alebo malých cenností. Už nemusíte baliť tovar do papierového kartónu, naše plastové obálky Vás presvedčia svojou kvalitou, vysokou odolnosťou a dobrou cenou. Dážď, sneh, vysoké teploty, vlhkosť určite nepreniknú do obálky, Váš tovar bude bezpečne uložený a počas prepravy dokonale chránený.

Pevné spoje, zvary, pevnosť plastu 50 až 90 mikrónov zaručia, že obálky toho naozaj veľa unesú a nepretrhnú sa pri prvej namáhavej manipulácii.

Či už pri medzinárodnej alebo vnútroštátnej preprave ponúkané plastové obálky sú dobrou voľbou pre správne doručenie tovaru v požadovanej kvalite a podľa požiadaviek našich zákazníkov.

envelope-1438867_640envelope-997009_640envelope-997009_640

Pre každý druh, veľkosť a charakter zasielaného tovaru Vám ponúkame najvhodnejšiu plastovú obálku s pevným uzáverom vo forme prekladacej plastovej záložky so samolepiacim prúžkom, ktorý má dostatok lepidla a po zatvorení pevne priľne k obálke. Plastové obálky nájdete v našej ponuke klasické matné biele a pre kreatívnych, odvážnejších odberateľov ponúkame farebné plastové obálky v širokej farebnej kolekcii, dokonca aj pestré oranžové, žlté a podobne. Mnohé z nich majú uško, čo určite prakticky využijete, sú obľúbené pre ich široké využitie a originalitu.

Zabezpečíme uchovanie listového tajomstva, Vaša zásielka nebude nikým sledovaná – tmavá fólia vo vnútri obálky nielenže ochráni jej obsah ale ju aj zároveň spevní vďaka dvojitej plastovej vrstve.

Plastových obálok z ponuky nikdy nie je dosť, preto si ich objednajte v rôznych veľkostiach, farbách, prevedeniach a v množstvách vždy za rozumnú cenu, ktorá je korektná k zákazníkovi.

15 února, 2021