Výroba matracov na mieru ušetrí váš čas aj peniaze.

Každý človek má individuálne potreby. Každému vyhovuje niečo iné a vyžaduje niečo iné. Platí to rovnako aj o spánku. Niekomu sa lepšie spí na tvrdom matraci, niekomu na mäkkom. Niekto sa v noci stále potí, ďalšiemu je často zima. Takto by sme mohli pokračovať spomenutím mnohých ďalších faktorov. Skladba tela, kostí a fyziognómia ľudí je taktiež rôznorodá. Určité špecifické zdravotné problémy ovplyvňujú nielen kvalitu spánku, ale aj špeciálne požiadavky na spanie. Individuálny prístup k požiadavkám zákazníkov sa snaží uplatňovať aj firma SEGUM – výrobca kvalitných matracov na mieru. Nie vždy sa podarí nájsť vo obchodoch s matracmi pre nás ten správny, vyhovujúci. Či už máme naše osobné preferencie alebo našej posteli nevyhovuje rozmerovo to, čo sme našli doteraz v ponuke. Preto je najvýhodnejšie dať si vyrobiť matrace na mieru.

Postel2

Firma SEGUM vám toto umožňuje. S výrobou matracov majú bohaté, niekoľkoročné skúsenosti. Pôsobia na trhu s matracmi už od roku 1992. Svoj sortiment rozšírili od zdravotných ortopedických matracov na mieru až k širokej škále rôznych typov matracov, jednoduchších aj luxusných. Snažia sa uspokojiť potreby čo najširšej škále zákazníkov.

Spanie

A keďže každý jeden prichádza spoločne so svojim vlastným životným príbehom a s tým súvisiacimi potrebami, výroba matracov na mieru sa snaží tieto potreby splniť na maximum. Sortiment matracov je naozaj bohatý, stačí si vybrať z ponuky prostredníctvom e-shopu alebo priamo v podnikovej predajni v Bratislave, Senici a Žiline. Tu si môžete matrace priamo vyskúšať a poradiť sa s odborným personálom. SEGUM vám vyjde s radosťou v ústrety a pripraví vám matrace na mieru podľa zadaných rozmerov aj podľa spôsobu vášho spania, či typu vašej postavy. Tak, aby ste si spanie na týchto matracoch dokonale užili a ráno ste vstávali svieži a oddýchnutí.

14 března, 2021