Urobte váš svet farebným

Raz za čas som mala pocit, že by som si na seba mala dať niečo perfektné, niečo farebné a niečo úžasne jagavé. Myslím si, že každý raz za čas potrebuje do života trochu farby a práve preto je jasné, že nech sa deje čokoľvek, mali by ste sa na to zamerať. Nie je to nič hrozné, nie je to nič, čo by malo byť pre vás nezvyklé či neobyčajné. Naozaj by ste si mali pamätať, že to potrebuje každý. A ja som to potrebovala častejšie, ako to potrebovali druhí ľudia. Ale to vôbec nevadí. Nemohla som však do práce chodiť vyobliekaná ako diskoguľa. Robila som asistentku, takže som vždy musela byť oblečená elegantne a stroho, nech sa dialo čokoľvek.

zdobení

Preto som sa rozhodla, že si to vymyslím trochu inak.Napríklad tak, že sa zameriam na to, aby som mala vždy niečo farebné, no zároveň niečo milé a niečo, na čo sa môžem spoľahnúť, že nebude až tak veľmi pútať pozornosť. Ukázalo sa, že sú to v prvom rade nechty, ktoré môžem vylepšiť. A to som aj urobila. A aby som sa okrem farieb aj ligotala, je jasné, že som si do nich musela dať vsadiť kamienky. Ako niektorí ľudia radi hovoria „To by som nebola ja.“.

krásné zdobení

Teraz mi už len zostávalo zistiť, akú techniku budem používať. Je jasné, že keď si necháte vsadiť do nechtov kamienky, niektoré vám veľmi rýchlo opadajú. Nebála som sa však, pretože som mala overenú techniku manikúry, ktorá ma bavila a ktorej som verila tak veľmi, že už som sa nemusela obávať, že sa mi niečo stane. Je jasné, že nakoniec budem naozaj spokojná v prvom rade s tým, ako budú veci okolo mňa vyzerať. Teraz je však jasné, že nech sa deje čokoľvek, môžem sa spoľahnúť na to, že na mojich nechtoch budú farby, kamienky a všetko to bude spolu priam dokonale ladiť. Uvidíte žienky, že to naozaj presne takto bude. Musíte to skúsiť a uvidíte sama. Za mňa to môžem len odporúčať.

3 srpna, 2018