Vyskúšajte netradičnú náhradu rúžu

Počuli ste už o takzvanom laku na pery? Ide o náhradu klasického rúžu, či lesku. Ak ste túto novinku ešte nevyskúšali, mali by ste to čo najskôr zmeniť. Z výsledku budete totiž príjemne prekvapení.

dívka
 
Laky na pery dnes nájdete v ponuke viacerých značiek,. Keďže sa jedná o pomerne nový produkt, v bežných obchodoch na ne nenarazíte až tak často. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na výrobok z dielne značky ZAO. Ak totiž hľadáte ozajstnú kvalitu a prírodnú kozmetiku, ste na správnom mieste.
 
Výhody laku Burgundy
 
Lak na pery v prvom rade nádherne zvýrazní vaše ústa. Jeho výhodou je aj dlhotrvajúci efekt. Lak  je navyše odolný voči vode, takže si svoje ústa nemusíte maľovať po každom dúšku kávy.
 
Jedinečné zloženie
 
V prípade laku na pery od tejto firmy, hovoríme o naozaj kvalitnom produkte. Estetická stránka je len začiatkom dlhého zoznamu všetkých pozitív. Všetky použité suroviny sú stopercentne prírodného pôvodu. Navyše takmer polovica z nich pochádza z ekologického poľnohospodárstva.

rty
 
Jednou zo zložiek je prášok z bambusových stoniek. Jedná sa o prírodnú silicu, ktorá sa stará o dostatočnú elasticitu pokožky. To samozrejme platí aj v prípade našich pier. Ďalšou neoceniteľnou zložkou tohto laku, je aj ricínový olej. Ten je jedným z najlepších hydratačných prostriedkov, aké sa v kozmetike používajú. Vaše pery teda nebudú len krásne nalíčené, ale taktiež hydratované, a to do hĺbky. Tento olej sa postará taktiež o jemnú pokožku. Poslednou výnimočnou zložkou tohto lesku, je strieborný prášok. Mikročastice striebria pôsobia antibakteriálne a protizápalovo. Táto látka zároveň pôsobí ako prírodný konzervant, takže výrobok s jeho obsahom nemusí obsahovať žiadnu chémiu.
 
Vyššiu sumu neoľutujete
 
Ak vás tento produkt zaujal, určite ste zvedavý na jeho cenu. Je pravdou, že zaňho zaplatíte o niečo viac. V závislosti od konkrétnej predajne sa jeho cena pohybuje od štrnástich do sedemnástich eur. AK ho však vyskúšate, uvidíte že táto suma stojí naozaj za to. 

Vyskúšajte netradičnú náhradu rúžu
3.5 (70%)2
Duben 30, 2019