Vyskúšajte netradičnú náhradu rúžu

Počuli ste už o takzvanom laku na pery? Ide o náhradu klasického rúžu, či lesku. Ak ste túto novinku ešte nevyskúšali, mali by ste to čo najskôr zmeniť. Z výsledku budete totiž príjemne prekvapení.

dívka
 
Laky na pery dnes nájdete v ponuke viacerých značiek,. Keďže sa jedná o pomerne nový produkt, v bežných obchodoch na ne nenarazíte až tak často. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na výrobok z dielne značky ZAO. Ak totiž hľadáte ozajstnú kvalitu a prírodnú kozmetiku, ste na správnom mieste.
 
Výhody laku Burgundy
 
Lak na pery v prvom rade nádherne zvýrazní vaše ústa. Jeho výhodou je aj dlhotrvajúci efekt. Lak  je navyše odolný voči vode, takže si svoje ústa nemusíte maľovať po každom dúšku kávy.
 
Jedinečné zloženie
 
V prípade laku na pery od tejto firmy, hovoríme o naozaj kvalitnom produkte. Estetická stránka je len začiatkom dlhého zoznamu všetkých pozitív. Všetky použité suroviny sú stopercentne prírodného pôvodu. Navyše takmer polovica z nich pochádza z ekologického poľnohospodárstva.

rty
 
Jednou zo zložiek je prášok z bambusových stoniek. Jedná sa o prírodnú silicu, ktorá sa stará o dostatočnú elasticitu pokožky. To samozrejme platí aj v prípade našich pier. Ďalšou neoceniteľnou zložkou tohto laku, je aj ricínový olej. Ten je jedným z najlepších hydratačných prostriedkov, aké sa v kozmetike používajú. Vaše pery teda nebudú len krásne nalíčené, ale taktiež hydratované, a to do hĺbky. Tento olej sa postará taktiež o jemnú pokožku. Poslednou výnimočnou zložkou tohto lesku, je strieborný prášok. Mikročastice striebria pôsobia antibakteriálne a protizápalovo. Táto látka zároveň pôsobí ako prírodný konzervant, takže výrobok s jeho obsahom nemusí obsahovať žiadnu chémiu.
 
Vyššiu sumu neoľutujete
 
Ak vás tento produkt zaujal, určite ste zvedavý na jeho cenu. Je pravdou, že zaňho zaplatíte o niečo viac. V závislosti od konkrétnej predajne sa jeho cena pohybuje od štrnástich do sedemnástich eur. AK ho však vyskúšate, uvidíte že táto suma stojí naozaj za to. 

28 února, 2019