Ženská rozmanitosť

Ak si chceš dopriať vo svojom sexuálnom živote rozmanitosť, tak by si mal navštíviť sex privat. Toľko rôznorodých, zaujímavých a rozličných exemplárov žien si ešte určite nevidel pokope. Máš na výber z obrovského množstva variant. Či už len preto, že každá z nich má iné meno, miery, výšku, každá poskytuje servis – služby úplne iným spôsobom a technikou.

girl-5702708_1920

Ak si už vyskúšal viacero žien, tak vieš o tom, že každá je iná. Nielen tým, že majú iný výzor a postavu, ale dokonca aj ich pohlavné orgány sa odlišujú. Potvrdí ti to každý muž, ktorý si okúsil rôzne ženy vo svojom živote. Niektoré ženy pri sexe hlasne vzdychajú a spravia sa takmer okamžite. Iné ženy sú príliš tiché a orgazmus mávajú len výnimočne. Prípadne sa kombinujú tieto typy žien. Takisto je to aj s ich vagínami. Niektoré zvlhnú tak, že budeš mať pocit ako keby si bol na poriadne vlhkom tobogáne. A iné ženy zasa potrebujú istú dobu, kým sa im podarí zvlhnúť, ak vôbec. Niektoré si musíš pred vstupom poriadne namastiť, aby si si nezodral svoju pýchu. Možno sa časom rozjazdia a žblnkajú, ale istý čas im treba dať. Tak ako sú aj niektoré ženy, ktoré masturbujú pár krát do dňa a potom s mužom vystrájajú aj pár krát v noci. To je snáď snom každého chlapa, no keď sa na to opýtate týchto mužov, tak im to už snáď ani nechutí, taký častý majú sex.

sexy-4895142_1920

Ženské pohlavné orgány sa môžu tiež odlišovať. Niektoré sú už riadne rozjazdené a iné úplne obopínajú vašu pýchu. To je potom úplne iný pocit pri sexuálnom akte, keď nemáte pocit, že ste ako utopený. Samozrejme, záleží aj od vášho penisu, či bude v danej vagíne utopený alebo si tam bude pekne jazdiť po okrajoch a dráždiť majiteľku vagíny. Tak či onak, kým nevyskúšate viacero žien nikdy nezistíte, o čo všetko prichádzate. Čo všetko môžete zažiť s inými a čo vám doteraz chýbalo vo vašom sexuálnom živote.

30 listopadu, 2020